Gündem

ERCOŞKUN’DAN KHB’NE ZİYARET

17 Ocak 2017 . 13:18

"Sağlıkta kalitenin adresi olmayı sürdüreceğiz"

ERCOŞKUN’DAN KHB’NE ZİYARET

  Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği'ne yaptığı ziyarette, iktidarları boyunca sağlığa yapılan yaptırımların artarak devam ettiğini ve sağlıkta kaliteden taviz verilmeyeceğini söyledi.

  "AK Parti iktidarlarımızın yüz akı yatırım alanlarından sağlıkta Bolu'nun marka ve model olması hedefiyle yürüttüğümüz çalışmaları başarıyla sürdürüyor, ilimizin dün olduğu gibi yarında hak ettiği yatırımlara sahip olabilmesi için çok çalışıyoruz. Halkımızın memnuniyetini sağlamayı her şeyden üstün tuttuğumuz sağlıkta gelişimin öncüsü ve kalitenin adresi olma hedefimizi tavizsiz sürdüreceğiz"

  Bolu Milletvekili Ercoşkun'a AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Merkez İlçe Teşkilatı Başkanı Adil Esen ve İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer'de eşlik etti. Ziyarette, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Şevki Erkal, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Abdullah Danışman, Mali Hizmetler Başkanı Ali Rıza Zor ve İdari Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Erdal Dilekçi ile bir araya geldi. Milletvekili Ercoşkun, göreve yeni atanan Dr. Erkal'a başarı diledi ve sağlık alanındaki başarılı çalışmaların devamını temenni etti.

  Milletvekili Ercoşkun'un ardından açıklamada bulunan Genel Sekreter Dr. Erkal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti ve teşekkür etti.

  Yorum yazın

  İsim (Gerekli)
  Yorumunuz (Gerekli)

  Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.